Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais

Kodėl geležinkelis?

Neretai galima išgirsti nuomonę, kad krovinių pervežimas geležinkeliu vyksta lėtai. Bet ar tikrai taip yra?

Kitaip nei vilkikas, vagonas nepasiklysta atokiose vietovėse, nepraduria padangos, nestringa automobilių spūstyse, jam nereikia laukti eilėse prie valstybių sienų. Vagonui neturi reikšmės nepalankios oro sąlygos ir jis juda pirmyn 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Viename vagone galima vežti 2–3 kartus sunkesnį krovinį, nei vilkiku. Todėl ypač sunkius, didelių gabaritų krovinius patogiausia transportuoti geležinkeliu.

Be to, perveždami krovinius geležinkeliu Jūs galite sutaupyti iki 30 proc. transportavimo išlaidų.Mes garantuojame
  • Operatyviai suskaičiuosime krovinio pervežimo kainą
  • Parinksime optimalų maršrutą, kad Jūsų krovinys būtų atvežtas į vietą greičiausiai ir už mažiausią kainą
  • Apmokėsime krovinio pervežimo mokesčius
  • Konsultuosime įvairiais su krovinių pervežimu susijusiais klausimais
  • Apdrausime krovinį
  • Sudarysime sąlygas pervežti didelių gabaritų ir pavojingus krovinius
Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais

Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais – tai tarpininkavimas tarp įvairių šalių geležinkelių (vežėjų) ir užsakovo. Norint pervežti krovinį geležinkelio transportu tarptautiniu maršrutu, klientui tereikia kreiptis į mus ir pasirašyti sutartį.
 
„Railana“ yra pasirašiusi sutartis su daugeliu NVS, Baltijos ir Vakarų Europos šalių vežėjais, tad profesionaliai atstovaus užsakovo interesams, įskaitant geležinkelio transporto tarifų ir papildomų aptarnavimo pasieniuose mokesčių sumokėjimą. Siekdama sumažinti krovinio pervežimo kaštus „Railana“ taip pat pateiks optimalaus krovinio gabenimo maršruto schemą ir pasirūpins reikiamų dokumentų įforminimu.