ES Projektas


UAB „Railana Multimodal“ įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą projektą – E. komercijos sprendimų diegimas UAB „Railana Multimodal“ veikloje

Projekto tikslas - informacinių technologijų diegimas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą.
UAB „Railana multimodal“ organizuoja krovinių pervežimą naudodama įvairias transporto rūšis - geležinkelius, laivus, orlaivius, automobilius.
Siekiant padidinti įmonės konkurencingumą, nuspręsta investuoti į šį e. komercijos modelio diegimo projektą, kuris sudarys sąlygas klientams užsakyti, valdyti paslaugas, už jas atsiskaityti per klientų savitarnos sprendimą. Dėl ES investicijų projektas bus įgyvendintas per trumpesnį laikotarpį ir didesne apimtimi, o tai neabejotinai prisidės prie didesnio įmonės apyvartos didėjimo.
Įgyvendinus projektą, sukurta e-komercijos sistema vartotojui leis pačiam išsirinkti reikalingą pervežimą, supildyti užsakymui reikalingą informaciją, atlikti užsakymą ir apmokėjimą, stebėti užsakymo vykdymą ir matyti savo paskyroje (savitarnoje) visus reikalingus su užsakymu susijusius dokumentus.
Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.
Projekto biudžetas – 45000 Eur.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 9 mėnesiai.

PROFESIONALUS
KROVINIŲ
PRISTATYMAS

Kiekvienam kroviniui turime sprendimą

PATIKIMAS PARTNERIS
logistikos srityje

Mes pasirūpinsime jūsų kroviniu gabenimu, kad 
galėtumėte sutelkti dėmesį į savo įmones veiklą.

negabaritinių krovinių
gabenimas

Atliekant tokius pervežimus mūsų įmone suteiks geriausius 
sprendimus bei užtikrins saugumą jūsų kroviniui visa kelia
Apie mus

UAB „Railana Multimodal“ yra aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį multimodalinės logistikos srityje. Bendrovė nuolat keičiasi ir gali būti pritaikyta kliento poreikiams. Šiame procese neprarandame dėmesio aplinkai ir ekonomiškumui.